Kontakt

Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej
ul. Skarżyńskiego 1
31-866 Kraków

tel. 12 628 37 25, 12 637 42 89
fax 12 628 37 60

e-mail: wydawnictwo@pk.edu.pl

Adres do korespondencji:
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

NIP: 675-000-62-57

PKD: 85.42.Z

Kierownik:
mgr Dorota Sapek – dsapek@wydawnictwo.pk.edu.pl

Zastępca kierownika:
mgr Agnieszka Filosek – filosek@pk.edu.pl

Sekcja Książki Naukowej:
Sekretarz Sekcji: st. redaktor mgr Barbara Korta-Wyrzycka – wyrzycka@pk.edu.pl

Sekcja Monografii i Zeszytów Naukowych:
Sekretarz Sekcji: st. redaktor mgr Marta Wlazło – wlazlo@wydawnictwo.pk.edu.pl
st. redaktor mgr Ilona Turowska – ilona.turowska@wydawnictwo.pk.edu.pl

Sekcja Czasopisma Technicznego:
Sekretarz Sekcji: st. redaktor mgr Dorota Sapek – dsapek@wydawnictwo.pk.edu.pl
st. redaktor mgr Aleksandra Urzędowska – aurzedowska@pk.edu.pl

Sekcja Podręczników i Pomocy Dydaktycznych:
Sekretarz Sekcji: st. redaktor mgr Agnieszka Filosek – filosek@pk.edu.pl
st. redaktor mgr Michał Stachowski - mstachowski@wydawnictwo.pk.edu.pl

Sekcja Składu Komputerowego
Adam Bania - abania@pk.edu.pl
Anna Basista - abasista@pk.edu.pl
Małgorzata Murat-Drożyńska - mmurat@wydawnictwo.pk.edu.pl
Anna Pawlik - anpawlik@pk.edu.pl

Sekretariat:
specjalista Anita Kaczmarek - akaczmarek@wydawnictwo.pk.edu.pl
specjalista mgr Katarzyna Kowalik - kkowalik@pk.edu.pl

© 2013 Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej.
UWAGA: Ta strona wykorzystuje cookies w celu umożliwienia złożenia zamówienia oraz w celach statystycznych. Jeżeli nie zgadzasz się z tym wyłącz obsługę cookies lub opuść stronę.