Kontakt

Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej
ul. Skarżyńskiego 1
31-866 Kraków

tel. 12 628 37 25, 12 637 42 89
fax 12 628 37 60

e-mail: wydawnictwo@pk.edu.pl

Adres do korespondencji:
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków

NIP: 675-000-62-57

PKD: 85.42.Z

Kierownik:

st. red. mgr Dorota Sapek – dsapek@wydawnictwo.pk.edu.pl

Zastępca kierownika:

st. red. mgr Agnieszka Filosek – filosek@pk.edu.pl

 

Redakcja:

st. red. mgr Agnieszka Filosek (sekretarz sekcji Podręczników i Pomocy Dydaktycznych) – filosek@pk.edu.pl (nr wew. 12)

st. red. mgr Dorota Sapek (sekretarz redakcji Czasopisma Technicznego) – dsapek@wydawnictwo.pk.edu.pl (nr wew. 16)

mł. red. lic. Małgorzata Sikora – msikora@wydawnictwo.pk.edu.pl

st. red. mgr Michał Stachowski – mstachowski@wydawnictwo.pk.edu.pl (nr wew. 14)

st. red. mgr Ilona Turowska – ilona.turowska@wydawnictwo.pk.edu.pl (nr wew. 20)

st. red. mgr Aleksandra Urzędowska (sekretarz redakcji czasopisma PUA – Przestrzeń/Urbanistyka/Architektura – aurzedowska@pk.edu.pl (nr wew. 11)

st. red. mgr Marta Wlazło (sekretarz sekcji Monografie) – wlazlo@wydawnictwo.pk.edu.pl (nr wew. 19)

 

Skład Komputerowy (nr wew. 17):

Adam Bania – abania@pk.edu.pl

Anna Basista – abasista@pk.edu.pl

inż. Małgorzata Murat-Drożyńska – mmurat@wydawnictwo.pk.edu.pl

Anna Pawlik – anpawlik@pk.edu.pl

 

Sekretariat:

spec. lic. Anita Kaczmarek – akaczmarek@wydawnictwo.pk.edu.pl (nr wew. 18)

spec. mgr Katarzyna Kowalik – kkowalik@pk.edu.pl (nr wew. 15)

© 2013 Wydawnictwo Politechniki Krakowskiej.
UWAGA: Ta strona wykorzystuje cookies w celu umożliwienia złożenia zamówienia oraz w celach statystycznych. Jeżeli nie zgadzasz się z tym wyłącz obsługę cookies lub opuść stronę.